Објавени: ноем. 10 2023 05:47

STAN VO KISELA VODA RASADNIK

ЕУР

Објавени: ноем. 10 05:47
Прегледи: 5
Se prodava namesten ili nenamesten po izbor stan vo Skopje opstina Kisela Voda potocno Rasadnik.
Stanot e gradba na gradezna kompanija BETON , se naoga na 6ti sprat od 7 vkupno. Zgradata ima lift. Stanot e trosoben, 75 m kvadratni plus dve terasi odnosno 85 m. Lokacija povolna ne e na glavna ulica so dve terasi i ODLICEN raspored. Zgradata ima i svoja garaza.
072/225-008 Vojce
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
5

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации