Оглас од претпријатие Објавени: јул. 28 2017 03:06

2 SOBEN STAN VO CENTAR

ЕУР

Објавени: јул. 28 03:06
Прегледи: 18
ВО ЦЕНТАР ВО БЛИЗИНА НА ПОЛИЦИСКАТА СТАНИЦА СЕ ПРОДАВА 2 -СОБЕН СТАН ОД 56М2 СТАНБЕНА + 3 ТЕРАСА, НА 3/6КАТ, СО ЛИФТ, ПАРНО, ОРИЕНТИРАН Ј/И, СО ИЛ. Ш.5712 Опис на линк

ВИКТОРИЈА СТИЛ

ПРОДАЖБА И ИЗДАВАЊЕ НА НЕДВИЖНОСТИ
Посети ја страната на нашата продавница

ТРИФУН ПАНОВСКИ 1-3/1 Прикажи на мапата

070361470 3245411

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
18

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации