Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Prodazba na (Prodaj) | Живеалишта | Станови | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Станови,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Prodazba na (Prodaj) | Станови | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

09 апр. 09:43
Линк
Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se prodava stan 58m2 vo Corner Residence

1 250 ЕУР

Број на соби: 2

Денес 16:59 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Dvosoben stan vo Karposh 4

1 400 ЕУР

Број на соби: 2
Денес 16:48 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Nov stan kaj salonot na Mercedes

1 350 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 3
Денес 16:47 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Najdobra cena za Centar za Bunjakovec 1550e!

1 550 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 16:25 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

TROSOBEN STAN VO NOVA ZGRADA 73 M2 !!!

94 000 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 16:12 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

76 M2,TROSOBEN STAN SO ROOFTOP TERASA 89 M2 !!!

1 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 15:34 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

TROSOBEN STAN 68 M2,BLIZU FON UNIVERZITET !!!

88 000 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 15:31 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Stanovi vo Vlae Hrom i Gorce Petrov

Број на соби: 3
Денес 15:00 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

NOVOGRADBA 50 M2,2 KAT,BLIZU SALONOT NA MERCEDES !!!

66 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 50
Денес 14:56 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

GARSONJERA 31 M2,BLIZU FON I GODI !!!

42 000 ЕУР

Број на соби: 1
Денес 14:55 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Stan 53M2 pozadi EAST GATE

Број на соби: 2
Денес 14:54 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

PRODAZBA GARSONJERA 31 M2 KAJ EAST GATE

1 500 ЕУР

Број на соби: 1
Денес 14:54 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

DVOSOBEN STAN NOVA GRADBA 49 M2,4 KAT !!!

64 000 ЕУР

Број на соби: 2
Денес 14:54 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Stan od 38m2 pozadi EAST GATE

1 500 ЕУР

Број на соби: 2
Денес 14:45 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

DVOSOBEN STAN 44 M2 BLIZU FON I MERCEDES !!!

57 000 ЕУР

Број на соби: 2
Денес 13:49 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Stanovi vo Centar

Број на соби: 3
Денес 13:21 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Stanovi vo naselba Aerodrom

Број на соби: 3
Денес 13:08 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Stan vo Aerodrom 63m2 so 1 spalna

78 750 ЕУР

Број на соби: 2
Денес 12:52 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

SE PRODAVA STAN VO CENTAR

153 000 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 12:48 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

41м2 продажба Козле

65 000 ЕУР

Број на соби: 2
Денес 12:34 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

СЕ ПРОДАВА СТАН НА ВОДНО/ПРЖИНО

145 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 110
Денес 11:54 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se prodava stan vo Karpos 4

Број на соби: 3
Денес 10:11 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

ЛЕВЕЛ 7 - НОВ 4-СОБЕН СТАН - 74м²

1 100 ЕУР

Број на соби: 4
Денес 09:08 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Stan vo Debar Maalo 118m2 plus 63m2 terasa

175 500 ЕУР

Број на соби: 5
Денес 09:03 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

TROSOBEN STAN KARPOSH BLIZU CENTAR ZA STRANSKI JAZICI !!

160 000 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 09:00 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

TROIPOLSOBEN STAN KARPOSH 1,POSHTENSKI GARAZI !!!

165 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
Денес 07:57 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Namesten renoviran trosoben stan vo Debar Maalo

125 000 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 16:01 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО КАПИШТЕЦ

102 000 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 14:28 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

NOVI VEDNAS VSELIVI STANOVI VO ZELEZARA

1 300 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 14:27 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Stan vo GOSTIVAR od 102m2 vo Centarot Nov

850 ЕУР

Број на соби: 4
Вчера 14:27 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Novi stanovi vo gradba od 62m2 i 82m2 sproti Fon

1 250 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 14:26 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Trosoben stan vo Kompleks Kosmos od 97m2 na 6kat

1 250 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 14:26 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Nov stan vo gradba od 92m2 na 9/12 kata Butel

1 350 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 14:03 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Stanovi vo naselba Novo Lisice

Број на соби: 2,5
Вчера 12:28 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Dvosoben stan vo Kisela Voda

64 000 ЕУР

Број на соби: 2

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Станови на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Prodazba na (Prodaj) | Станови | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации