Оглас од претпријатие Објавени: фев. 22 2017 12:19

3 SOBEN STAN VO KARPOS 3

Објавени: фев. 22 12:19
Прегледи: 3
ВО КАРПОШ 3, СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН ОД 68М2 +12М2 ТЕРАСА, НА 10 КАТ, ОРИЕНТИРАН СЕВЕРНО,
ЦЕНА СО ПЛАТЕНО ДДВ И АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА
1050 ЕУР/М2. Ш.5556
Опис на линк

ВИКТОРИЈА СТИЛ

ПРОДАЖБА И ИЗДАВАЊЕ НА НЕДВИЖНОСТИ
Посети ја страната на нашата продавница

ТРИФУН ПАНОВСКИ 1-3/1 Прикажи на мапата

070361470 3245411

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации