Оглас од претпријатие Објавени: мар. 19 2017 07:45

NOV VSELIV DVOSOBEN STAN

ЕУР

Објавени: мар. 19 07:45
Прегледи: 2
AGENCIJA VILA PRODAVA NOV STAN 47m2 6.KAT ISTOK DVOSOBEN,VEDNAS VSELIV,GRADBA 2017.GODINA,CENTRALNO PARNO,DVA LIFTA CENA 1000 EVRA/m2 VO CENATA SE SITE TROSOCI I PARKING MESTO
KONTAKT 075373299
Опис на линк

AGENCIJA VILA

AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI VILA POSREDUVA PRI IZNAJMUVANJE I KUPOPRODAZBA NA NEDVIZEN IMOT
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI VILA POSREDUVA PRI IZNAJMUVANJE I KUPOPRODAZBA NA NEDVIZEN IMOT
KARPOS SKOPJE 075373299

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации