Оглас од претпријатие Објавени: апр. 12 2024 01:15

PRZINO_ SE PRODAVA KUKJA SO DOGRADBA 351m2

ЕУР

ЕУР
Објавени: апр. 12 01:15
Прегледи: 161
Се продава куќа со доградба во населба Пржино .Куќата е на три нивоа .
1.Два спрата и подкровје а на приземје гаражи и отворен подрум.Секој спрат со посебен влез.
2.Доградба на две нивоа 120m2
Приземје и спрат + potkrovje
Garazi podrum.
Дворно место 300м2
Цена за комплет куќа со доградба
299.000 евра
********************************************
Nudi:Agencija za posreduvanje so nedvizen
imot"DOM"-Skopje
kontakt tel.070/335-990
[email protected]
Опис на линк

Agencija"DOM"

Nasata firma Drustvo za proektiranje
ingenering i posreduvanje so nedviznosti "DOM"Metodija DOOEL-Skopje veke postoi
14.godini.Prema toa imame dolgogodisno iskustvo za dejnosta za koja sto sme registrirani i imame ostvareno zadovolitelni rezultati za sto imame potvrda i od nasite ceneti klienti za koi nivnoto baranje do nasata firma sme 
go realizirale na beprekorno na nivno zadovolstvo.So dolzna pocit sprema nasite klienti pozdrav.
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Nasata firma Drustvo za proektiranje
ingenering i posreduvanje so nedviznosti "DOM"Metodija DOOEL-Skopje veke postoi
14.godini.Prema toa imame dolgogodisno iskustvo za dejnosta za koja sto sme registrirani i imame ostvareno zadovolitelni rezultati za sto imame potvrda i od nasite ceneti klienti za koi nivnoto baranje do nasata firma sme 
go realizirale na beprekorno na nivno zadovolstvo.So dolzna pocit sprema nasite klienti pozdrav.
Bihacka br.3 070335990

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации