Оглас од претпријатие Објавени: јун. 15 2018 01:06

SE IZDAVA 2 SOBEN STAN VO KARPOS 3

ЕУР

Објавени: јун. 15 01:06
Прегледи: 5
ВО КАРПОШ 3 ВО БЛИЗИНА НА СИТИ МОЛ СЕ ИЗДАВА 50 М2 ДВОСОБЕН УБАВО НАМЕСТЕН НА 7/13 КАТ, СО ЛИФТ,ПАРНО, СЕ ИЗДВА НА ВРАБОТЕНИ ИЛИ МЛАД БРАЧЕН ПАР ЗА ПОДОЛГ ВРЕМЕНСКИ ПЕРИОД. Ш.7282 Опис на линк

ВИКТОРИЈА СТИЛ

ПРОДАЖБА И ИЗДАВАЊЕ НА НЕДВИЖНОСТИ
Посети ја страната на нашата продавница

ТРИФУН ПАНОВСКИ 1-3/1 Прикажи на мапата

070361470 3245411

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации