Објавени: јан. 28 2015 06:28

NOV 3 SOBEN STAN 79m2 NA 2 KAT VEDNAS VSELIV

ЕУР

Објавени: јан. 28 06:28
Прегледи: 15
Sifra(23674) Naselba CRNICE.
---------------------------------------------
Nov stan 79m2-2-kat mala zgrada
Isklucitelno POVOLNA PONUDA:
---------------------------------------------
Se prodava nov 3-soben stan 79m2,
vednas vseliv,so 2-spalni,dnevna
povrzana so kujna i trpezarija,pozicija
na stanot: Severo/Istok,terasa prema
gradot i sopstven parking.
Sopstveno greenje,Hrastov parket.
Dobra zvucna i Termicka izolacija.
Moznost za zamena so pomal i doplata.
Cena za stanot so obezbeden parking
i platena agenciska provizija:950evra m2.
----------------------------------------------------
Nudi: Drustvo za proektiranje- ingenering
i posreduvanje so nedvizen imot"DOM"-Skopje
Tel. 077/888-877
077/663-023
[email protected]
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
15

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации