Оглас од претпријатие Објавени: мар. 09 2021 12:55

Stan vo Karpos 4 od 94m2

Објавени: мар. 09 12:55
Прегледи: 2
Se prodava stan vo Karpos 4
94m2 vnmatresna povrsina
7m2 podrum
prosireni terasi
kat 1
dve spalni sobi,dnevna,trpezarija ,kujna i kupatilo
renoviran
E555/89
070794009
070375210
Опис на линк
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации