Оглас од претпријатие Објавени: мар. 09 2021 12:42

Stan vo Kisela Voda od 75m2 na prv kat

ЕУР

Објавени: мар. 09 12:42
Прегледи: 2
Se prodava stan vo Kisela Voda
Stanot e na 1 kat
kompletno renoviran
dve spalni sobi,dnevna,dve terasi,kupatilo
E555/82
Cena 75000evra
070794009
070375210
Опис на линк
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации