Оглас од претпријатие Објавени: мар. 09 2021 12:46

Stan vo Przino od 86m2

ЕУР

Објавени: мар. 09 12:46
Прегледи: 8
Se prodava stan vo Przino
86m2
stanot e na prizemje+dvor
ima tri spalni sobi,dnevna,trpezarija som kujna i kupatilo
Cena 1100evra/m2
E555/85
070375210
070794009
Опис на линк
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации