Оглас од претпријатие Објавени: јун. 25 2020 02:17

STANOVI VO GRADBA VO AERODROM

Објавени: јун. 25 02:17
Прегледи: 10
ВО АЕРОДРОМ СЕ ПРОДАВА СТАН ВО ГРАДБА ОД 72М2 СТАНБЕНА + 3М2 ТЕРАСА НА 9 КАТ , ЦЕНА ПО 1080ЕУР/М2, И 2-СОБЕН ОД 38М2 НА 5 КАТ ПО 1120 ЕУР/М2, СО ПРЕДИМОТЕН ЛИСТ , Ш.6593 Опис на линк

ВИКТОРИЈА СТИЛ

ПРОДАЖБА И ИЗДАВАЊЕ НА НЕДВИЖНОСТИ
Посети ја страната на нашата продавница

ТРИФУН ПАНОВСКИ 1-3/1 Прикажи на мапата

070361470 3245411

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации