Оглас од претпријатие Објавени: јул. 07 2021 03:41

Se izdava luksuzen stan kaj Tobako 2

ЕУР

/ месечно
Објавени: јул. 07 03:41
Прегледи: 1
SILVER City Partner agencija izdava luksuzen stan 50m2 kaj Tobako 2 - Aerodrom. Stanot e kompletno opremen so nov mebel i raspolaga so:

- dnevna soba
- kujna
- trpezarija
- spalna soba
- kupatilo
- balkon
- gradsko parno

slovoden od 1vi avgust

cena: 280 eur
kontakt: 078/353-277
Опис на линк

Silver City Partner

Издавање и продажба на секаков вид на недвижности:
- станови
- куќи
- деловни простори
- плацеви
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Издавање и продажба на секаков вид на недвижности:
- станови
- куќи
- деловни простори
- плацеви
0038978353277

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации