Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan vo Aerodrom komplet namesten

0 МКД

Се изнајмува од: Eleonora 24 окт. 16:21 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Сакате да живеете во една од најубавите населби во Скопје?
Тогаш ова е станот кој ви треба!
Се наоѓа на булевар трета македонска бригада, спроти American colleague, во тивка и убава средина. Станот е во нова зграда и е комплетно опремен со кујна, дневна и спална соба, купатило, тераса, клима уред и парно греење. Зградата има лифт.
Доколку сакате да бидете во близина на центарот на градот, во една од најубавите населби во Скопје, тогаш не чекајте!
Дојдете и уверете се.
Контакт: 078 760-331 и 072 254-533
Eleonora
078 760 331
Leaflet
Кон почеток