Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan od 60m2 vo Cair Skopje

150 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Rifat 06 мар. 13:30 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Локација
Чаир, Скопjе
Stanot se naoga vo naselba sever, karsi gimnaziskoto skolo "zeflus marku" , Stanot e na 3 -ti. kat.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации