Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Debar Maalo blizina na Boemska ulica

250 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: ДОМ ДИЗАЈН 18 апр. 16:19 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Нов стан, Дебар маало, во близина на Боемска улица. На први кат.

Евидентен број 31022
Тел. 078/339-365
ДОМ ДИЗАЈН
ЗАШТЕДЕТЕ ГО СВОЕТО ВРЕМЕ, ОСЛОБОДЕТЕ СЕ ОД НЕПОТРЕБНИОТ СТРЕС И СЕКАКО-НЕ РИЗИКУВАЈТЕ ЗА ВАШИОТ НОВ ДОМ, ЗА ТОА НИЕ СМЕ СЕКОГАШ ТУКА
Посетете ја нашата продавница
ул.Митрополит Теодисиј Гологанов бр.32/К2 Прикажи на мапата
023111 544, 078 339 362
https://www.dom-design.com.mk
ДОМ ДИЗАЈН
023111 544, 078 339 362
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН

ДОМ ДИЗАЈН

2834 Огласи во продавницата
Kuka vo Volkovo 61 500 EUR
SE IZDAVA NOV STAN  VO AERODROM POVOLNO 210 EUR
NOV NEVSELUVAN STAN SO 2 SPALNI SOBI -
Stan od 76m2 vo Centar 71 000 EUR
Кон почеток