Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA GARSONJERA CRNICE KAJ REPTIL

200 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Агенција за недвижности *ДОМА.м.Стил* 21 јан. 15:40 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Агенција за недвижности *ДОМА.м.Стил*
078305161
Leaflet
SE IZDAVA TROSOBEN NOV PESTALOCI BUNJAKOVEC 330 ЕУР
seizdava TROSOBEN KAJ ZEBRA KAPISTEC 200 ЕУР
izdavanje dvosoben nov ul zhenevska taftalidze 13 000 МКД
izdavanje trosoben blizu sampionce i crnice 150 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
SIFRA 866
POVRSINA 35 KAT 2
Dnevna soba kujna so trpezarija

Greenjeto e na struja++++++++ BEZ TROSOCI ZA AGENCISKA PROVIZIJA +++++++

Aerodrom centar kisela karpos kozle taftalidze avtokomanda
аеродром центар кисела вода расадник карпош козле тафталиџе автокоманда
Агенција за недвижности *ДОМА.м.Стил*
Професионална услуга, во секое време. Голем број задоволни клиенти. Ние постоиме за Вас и за Вашата доверба.
Посетете ја нашата продавница
Прикажи на мапата
078305161
Агенција за недвижности *ДОМА.м.Стил*
078305161
Leaflet
SE IZDAVA TROSOBEN PRAZEN NOV CRNICE/280 EVRA 300 ЕУР
SE IZDAVA DVOSOBEN PRAZEN NA CESMA 200 ЕУР
SE IZDAVA CETVOROSOBEN PALMA AERODROM 230 ЕУР
Dvosoben kaj Get Kafe Kisela Voda 160 ЕУР
Кон почеток