Објавени: мај 11 2022 04:32

Se izdava nov stan na Juzen bulevar

ЕУР

/ месечно
Објавени: мај 11 04:32
Прегледи: 364
Издавам нов стан за фирма или деловен простор на 2 кат со поглед према јужен булевар. Станот е комплетно нов со кујна, инвертер, подно греење и гаражно место.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации