Оглас од претпријатие Објавени: фев. 17 2022 12:42

Se iznajmuva extra luxuzen stan vo Aerodrom

МКД

/ месечно
Објавени: фев. 17 12:42
Прегледи: 175
Se iznajmuva nov luksuzno opremen trosoben stan od 77 m2 vo novata zgrada kaj Majcin dom vo Aerodrom.Stanot e na sedmiot kat od devet kata so prekrasen i neprecen pogled kon vodno so juzna orjentacija.Stanot raspilaga so luksuzno uredena dnevna soba so trpezarija i kujna so site kujnski aparati i klima ured Daikin,moderno uredeni detska soba i spalna soba so inverter klima ured .Spalnata soba ima i zaseben golem toalet so tus kabina i izles na terasa.Stanot e priklucen na centralno gradsko greenje.Vo stanot ima i uste eden golem toalet so tus kabina i edna golema tarasa so izlez od dnevnata soba.
Cena 500 evra plus reziski trosoci.
Za podetalni informacii na telefonskiot broj 078365525
Vredi da se vidi
Опис на линк

Букефал АС

 
Квалитетот не е чин , тој е навика ...
"УСПЕХОТ Е ПАТ , А НЕ КРАЈНА ДЕСТИНАЦИЈА"
Квалитет , стабилност , удобност и добра локација за нов дом = Букефал АС

Кога жените работат , економијата расте !
Менаџери за маркетинг и продажба :
Вики :☎️078356889
Мелита :☎️078681018
Посети ја страната на нашата продавница

Ул.Македонија бр.56 Скопје

078681018/078356889

https://bukefalas.mk

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

 
Квалитетот не е чин , тој е навика ...
"УСПЕХОТ Е ПАТ , А НЕ КРАЈНА ДЕСТИНАЦИЈА"
Квалитет , стабилност , удобност и добра локација за нов дом = Букефал АС

Кога жените работат , економијата расте !
Менаџери за маркетинг и продажба :
Вики :☎️078356889
Мелита :☎️078681018

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации