Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

Se iznajmuva moderen stan vo Centar

400 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Property One 06 апр. 17:03 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Property One

Property One

1012 Огласи во продавницата

Se iznajmuva deloven prostor vo Centar 700 ЕУР
Nov stan vo Aerodrom 1 100 ЕУР
PRETSTAVITELN DUKAN VO AERODROM 800 ЕУР
ОДЛИЦЕН ДЕЛОВЕН ПРОСТОР НА БУЛ ПАРТИЗАНСКИ ОДРЕДИ 0 МКД
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Се изнајмува модерен стан во Центар.
На идеална локација.

Шифра: LS 094
Property One - Агенција за недвижности
Property One
  Online
078259681
Property One

Property One

1012 Огласи во продавницата
Ekskluzivno luksuzna kuka vo Bardovci 1 250 ЕУР
Opremen deloven prostor 200m2 vo Centar 0 МКД
Dupleks stan vo Kozle 1 000 ЕУР
SE IZDAVA STAN SPROTI VLADA NA RM 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации