Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se iznajmuva namesten stan od 50m2 vo Centar

250 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Менде 04 фев. 12:21 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Stanot se naoga pozadi ramstor i ima 2 sobi + stoecka kujna. Stanot e celosno namesten.
Менде
070227928
Leaflet
Кон почеток