Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se iznajmuva trosoben stan vo Debar Maalo

350 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Agencija Dom Art 19 јун. 18:05 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени

Agencija Dom Art

229 Огласи во продавницата

s.727 Se izdava stan vo Kapistec 300 ЕУР
Lulsuzno opremen trosoben stan vo Micurin 79 000 ЕУР
s.755 Se se izdava sprat od kuka 210 ЕУР
S.538 Stan vo Kisela Voda -
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Се изнајмува полунаместен стан во Дебар маало,во нова зграда,кат 4 со лифт,климатизиран,централно парно греење,комплетно наместена кујна,2 паркинг места кои се вклучени во цената за изнајмување.

Agencija Dom Art

229 Огласи во продавницата
Kuka vo Volkovo 80 000 ЕУР
s.939 Se izdava stan vo Lisice 400 ЕУР
SE IZNAJMUVA RAZRABOTEN BIZNIS 2 500 ЕУР
Se iznajmuva stan vo Karpos 1 kaj Dramski 200 ЕУР
Кон почеток