Оглас од претпријатие Објавени: мар. 02 2019 06:43

Ш.55317 Se iznajmuva trosoben stan kaj Mida

ЕУР

/ месечно
Објавени: мар. 02 06:43
Прегледи: 44
Се изнајмува комплетно наместен стан во комплекс Мида .
Кат 3,Лифт,Подземен паркинг,централно парно греење.
Опис на линк
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации