Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan vo Skopje

Се изнајмува од: Grozde 28 ноем. 13:19 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Prazen stan,nasproti drzavna bolnica
Leaflet
Кон почеток