Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Iznajmuvam nov stan

650 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Aleksandra 01 септ. 14:40 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Se iznajmuva stan na ul. Varsavska br.6/1, vo zgrada sproti vlezot na Sredno ucils{te - Gimnazija Gorgi Dimitrov vo naselba Taftalidje.
Vnatresnata povs{ina iznesuva 120 m2, trosoben e, so dnevna i dve spalni, od koi ednata spalna e na galerija. Ima dva toaleta i dve terasi. Celosno e namesten, so postelnina i peskiri i ima i sopstveno greenje.Ima i sopstveno pokrieno garazno mesto.
Stanot e momentalno sloboden.
Cena: 650 eur/mesec.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации