Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Stanovi Karpos - Купувај, продавај и изнајмувај на Пазар3

Во потрага сте за станови Карпош, Скопје? Пазар3 е вашиот најдобар партнер за наоѓање на станови во овој прекрасен дел на градот. На нашата платформа, ќе најдете разни понуди за станови во Карпош, од нови и луксузни станови до компактни гарсоњери, како и стан според вашите потреби.

Ние ги обезбедуваме најновите огласи за stanovi Karpos 1, станови Карпош 2, stanovi Karpos 3 и stanovi Karpos 4, како и многу други локации во Скопје. Нашата платформа е едноставна за користење и ви овозможува брз и лесен преглед на сите достапни станови, без разлика дали сте во потрага за нови станови или стари реновирани опции.
22 фев. 12:08
Линк
Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Се изнајмува стан во Карпош со поглед кон Водно

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 80
19 фев. 11:06
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Совршено убав апартман за продажба во Неа Мудања - Грција!

95 000 ЕУР

Број на соби: 1
Површина: 60
19 фев. 11:26
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

NOVOGRADBA, MODERNI STANOVI NA UL. KOZLE 177 / KOZLE 2 br.80

1 850 ЕУР

Број на соби: 1

Денес 16:57 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Prodavam prekrasen stan 85m2 vo ubavicite vo Karposh 4

Број на соби: 4
Денес 15:01 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Ekstra 4-soben stan od 80m2 vo Kapistec kaj Ramstore

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 80
Денес 14:47 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

SE IZDAVA namesten stan vo blizina na h.Karpos

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
Онлајн
Денес 14:46 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Kukja 220m2 i dvor so bazen 600m2 vo Bardovci

1 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Денес 14:35
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se iznajmuva dvosoben stan vo Kozle

Број на соби: 2
Денес 14:14 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se izdava so .3soben stan karpos 4 do Citymall kafenikulite

370 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
Денес 13:44 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

SE PRODAVA stan vo blizina na NOVA-Taftaligje

135 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 70
Онлајн
Денес 12:45
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se prodava trosoban stan+dnevna karpos

155 000 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 12:15 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Nov moderen stan od 38m2 kraj na Vlae pocetok na Gorce

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
Онлајн
Денес 12:05
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se izdava renoviran stan vo Karposh 1 na partizanska 59m2

320 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 11:32 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se prodava stan 46m2 vo Aleksandrija, Vlae

72 500 ЕУР

Број на соби: 2
Денес 11:31 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se prodava stan 54m2 vo Kozle

83 000 ЕУР

Број на соби: 2
Денес 11:31 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se prodava stan 59m2 vo Karposh 4

89 500 ЕУР

Број на соби: 2
Денес 11:29 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se prodava stan 51m2 vo Karposh 3 vo ruskite zgradi

80 000 ЕУР

Број на соби: 2
Денес 11:29 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se prodava stan 90+12m2 vo ubavicite vo Karposh 4

140 000 ЕУР

Број на соби: 4
Денес 11:29 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se prodava stan 85m2 vo ubavicite vo Karposh 4

1 650 ЕУР

Број на соби: 4
Денес 11:28 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se prodava stan 82m2 vo Aleksandrija Vlae

106 600 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 11:26 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Stan 113m2 Karpos 4

154 000 ЕУР

Број на соби: 4
Онлајн
Денес 11:23 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

ODLICHEN STAN KAJ MASHINSKI

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 11:23 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se prodava stan dupleks Taf

187 000 ЕУР

Број на соби: 4
Денес 10:55 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

SE PRODAVAAT,NOVI STANOVI VO EKSKLUZIVNA ZGRADA,VLAE

Број на соби: 2
Површина: 50
Денес 10:37 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Kuka vo Vlae od 193m2

Број на соби: 7
Денес 10:24 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se Iznajmuva Kompletno Ureden Stan vo Taftalidze 1

550 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Онлајн
Денес 10:12 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

SE PRODAVA NAMESTEN TROSOBEN STAN VO KARPOSH, CITY GARDEN

145 000 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 09:47 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

SE IZDAVA NAMESTEN DVOSOBEN STAN VO TAFTALIDZE 1 NA PRASHKA

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 09:21 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Ексклузивен стан за продажба/ Exclusive apartment for sale

Број на соби: 4
Денес 08:59 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Luksuzen dupleks vo Karpos Taftalidze

290 000 ЕУР

Број на соби: 5
Денес 08:58 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

SE IZNAJMUVA TROSOBEN STAN VO TAFTALIDZE, PRASHKA

550 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 08:55 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

SE PRODAVA STAN VO KOZLE SO OTVOREN POGLED

100 000 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 08:34 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Се издава стан со две спални соби во КАРПОШ 1

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
Површина: 80
Вчера 20:54 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Издавам наместен стан 50м2 во Карпош 3

320 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
Вчера 20:44 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se iznajmuva nova kuka od 100m2 vo Taftalidze

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 100
Вчера 20:41 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Nov ultra lux stan 118m2 so dvor vo Kozle ima i parking

250 000 ЕУР

Број на соби: 4
Вчера 20:30 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Ubav nov kompletno opremen stan od 97m2 vo Taftalidze

183 000 ЕУР

Број на соби: 5
Вчера 18:59 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Nov stan kaj Mlecen

1 900 ЕУР

Број на соби: 4
Вчера 18:45 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Stan od 71m2 vo Karpos 4

1 500 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 15:04
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Се Издава прекрасен стан во Козле карши Алумина

550 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Вчера 14:21 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se prodava ULTRA LUX stan vo Taftalidje 1

260 000 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 13:24 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Се продава стан во Тафталиџе

21 000 ЕУР

Број на соби: 1
Вчера 13:24 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se iznajmuva prazen so kujna Mi-Da!Karposh 2

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
Вчера 13:17 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Се продава стан во Тафталиџе

140 000 ЕУР

Број на соби: 3
Избор на stanovi karpos на Пазар3
Доколку сте во потрага по стан во најпрестижниот дел на Скопје, Карпош, веб-платформата Пазар3 е вашето најдобро решение. Повеќе годишното искуство во областа на недвижности, нашата платформа се претставува како најпопуларниот избор за пребарување и огласување на станови во Карпош и околината.

Со користење на клучни зборови како "stanovi Karpos", "pazar3 stanovi Skopje Karpos", "novi stanovi Skopje Karpos" и "garsonjera Skopje Karpos" се олеснува вашето пребарување и дека нашата платформа е потполно опфатлива и лесна за користење. Ви нудиме најразновидни понуди и можност за избор на станови со различни карактеристики и цени, за да ги задоволиме вашите потреби и барања.

Предности на купување, продавање или изнајмување стан во Карпош


1. Локација и комодитети


Локацијата на Карпош е од пресудно значење кога станува збор за инвестиции во недвижности. Со многу зелени паркови, современи центри и спортски објекти во близина, живеењето во Карпош ги нуди сите удобности и луксузи на современиот градски живот. Пребарувајќи stanovi Skopje Karpos, можете да најдете објекти кои ги исполнуваат вашите потреби и се близу до сите неопходни содржини.

2. Инвестиција со висока вредност


Карпош е еден од најбрзо растечките делови на Скопје, што значи дека инвестирањето во стан тука може да се исцрпи со одлични дивиденти. Со бројни нови станови во Карпош, имате можност да изберете новоизградени објекти со современи градби и висок степен на инвестициска вредност.

3. Полесен пристап до веб-платформата Пазар3


Со користење на нашиот веб-сајт и апликација, пребарувањето на станови во Карпош станува лесно и ефикасно. Можете да го филтрирате вашето пребарување на клучен збор како ,,продава стан Карпош 4” или според број на соби, квадратура, цена, и други карактеристики за да ги намалите опциите до оние кои одговараат на вашите потреби. Со само неколку кликања, можете да најдете најдобрата понуда за станови во Карпош.

Нови и реновирани станови во Карпош


Пазар3 ви обезбедува многу нови и реновирани станови во Карпош. Овие станови се дизајнирани со внимание кон деталите и вклучуваат модерни услови и удобности. Новите станови ги исполнуваат највисоките стандарди за квалитет и безбедност.

Гарсоњери во Карпош


Ако сте во потрага по гарсоњера во Карпош, на Пазар3 ќе најдете разни огласи за малите, но функционални животни простории. Гарсоњерите се одличен избор за самостални личности или млади семејства кои бараат простор за живеење во еден од најпопуларните делови на градот.Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации