Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Izdavanje na | Живеалишта | Станови | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Станови,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Izdavanje na | Станови | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

28 фев. 13:20
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Izdavam nov stan na odlicna lokacija, na prizemje so dvor

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
Денес 12:05
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se izdava renoviran stan vo Karposh 1 na partizanska 59m2

320 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Вчера 12:13
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se izdava nenamesten stan

Број на соби: 5
Површина: 150

Денес 15:01 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Ekstra 4-soben stan od 80m2 vo Kapistec kaj Ramstore

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 80
Денес 14:47 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

SE IZDAVA namesten stan vo blizina na h.Karpos

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
Онлајн
Денес 14:46 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Kukja 220m2 i dvor so bazen 600m2 vo Bardovci

1 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Денес 14:35
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se iznajmuva dvosoben stan vo Kozle

Број на соби: 2
Денес 14:14 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se izdava so .3soben stan karpos 4 do Citymall kafenikulite

370 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
Денес 12:15 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Nov moderen stan od 38m2 kraj na Vlae pocetok na Gorce

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
Онлајн
Денес 12:05
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se izdava renoviran stan vo Karposh 1 na partizanska 59m2

320 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 11:23 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

ODLICHEN STAN KAJ MASHINSKI

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 10:24 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se Iznajmuva Kompletno Ureden Stan vo Taftalidze 1

550 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 09:47 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

SE IZDAVA NAMESTEN DVOSOBEN STAN VO TAFTALIDZE 1 NA PRASHKA

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 08:58 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

SE IZNAJMUVA TROSOBEN STAN VO TAFTALIDZE, PRASHKA

550 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 08:34 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Се издава стан со две спални соби во КАРПОШ 1

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
Површина: 80
Вчера 20:54 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Издавам наместен стан 50м2 во Карпош 3

320 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
Вчера 20:44 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se iznajmuva nova kuka od 100m2 vo Taftalidze

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 100
Вчера 15:04
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Се Издава прекрасен стан во Козле карши Алумина

550 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Вчера 13:24 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se iznajmuva prazen so kujna Mi-Da!Karposh 2

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
Вчера 12:39 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Taftalidze 1 Grand Prestiz 50m2 prazen stan

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
Онлајн
Вчера 12:13
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se izdava nenamesten stan

Број на соби: 5
Површина: 150
Вчера 11:43 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Nov moderen stan od 38m2 kraj na Vlae pocetok na Gorce

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
Онлајн
Вчера 10:33 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se izdava 2 soben stan od 55m2 vo Crnice

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 10:27 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se izdava namesten stan od 80 m2 vo Karposh 1

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 80
Онлајн
Вчера 10:15 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

ТРОСОБЕН СТАН КОМПЛЕТНО НАМЕСТЕН СО ЛОКАЦИЈА ВО КАРПОШ

600 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 90
Вчера 09:55 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se iznajmuva stan so 1 spalna soba vo Hrom

1 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 09:12 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Stan za kratok prestoj Karpos City Mall

1 200 МКД / дневно

Број на соби: 1
Вчера 06:45 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Се изнајмува трособен стан во Тафталиџе 2

400 МКД / месечно

Број на соби: 3
28 фев. 22:33 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se izdava komplet namesten stan vo Karpos

24 000 МКД / месечно

Број на соби: 4
28 фев. 18:02 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se iznajmuva nov premium stan vo Kozle

1 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
28 фев. 15:13 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

SE IZDAVA NAMESTEN DVOSOBEN STAN VO KARPOS 3-GORENJE

320 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
28 фев. 14:25 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

СЕ ИЗДАВА ДВОСОБЕН СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ 2

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
28 фев. 14:05 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

СЕ ИЗДАВА СТАН ВО КАРПОШ 3 КАЈ CITY MALL

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
28 фев. 13:20 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Izdavam nov stan na odlicna lokacija, na prizemje so dvor

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
28 фев. 12:39 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se izdava trosoben stan od 70m2 vo Taftalidze

520 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
Онлајн
28 фев. 11:52 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se izdava trosoben stan 90m2 vo karpos 4 antico

600 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 90
28 фев. 10:20 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

SE IZDAVA PRAZEN DVOSOBEN STAN VO TAFTALIDZE 1

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
28 фев. 10:12 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

CHETVOROSOBEN STAN VO TAFTALIDZE 1, GORGI DIMITROV

800 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 90
28 фев. 10:12 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

NOV TROSOBEN STAN NA MIRNA LOKACIJA VO KOZLE

600 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
28 фев. 09:21 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se iznajmuva nov stan so 3 spalni sobi

1 000 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 180
28 фев. 09:09 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se iznajmuva nov luxuzen stan pozadi Ruzvelt

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
27 фев. 16:32 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se iznajmuva Kompletno Ureden Stan vo Taftalidze

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
27 фев. 16:07 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

СЕ ИЗДАВА СТАН ВО НАСТЕЛ ТАФТАЛИЏЕ

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
27 фев. 13:02 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Дарма Дома издава луксузен стан во Центар !

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 60
27 фев. 12:03 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

SE IZDAVA NAMESTEN 4-SOBEN STAN VO KARPOS 4-OBEDINETI NACII

390 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
27 фев. 11:40 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se izdava namesten stan od 55m2 vo Kaprosh 1

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Онлајн
27 фев. 11:26 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

СЕ ИЗДАВА РЕНОВИРАН СТАН ВО КАРПОШ 1

320 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
27 фев. 10:30 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se izdava stan za kratok prestoj

25 ЕУР / дневно

Број на соби: 3
27 фев. 09:40 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

SE IZDAVA NAMESTEN TROSOBEN STAN VO KARPOS 4 - ANTIKO

600 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 90

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Станови на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Izdavanje na | Станови | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации