Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Karpos 4 dvosoben stan

0 МКД

Се изнајмува од: Nade Денес 16:16 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Se izdava stan vo Karpos 4 Sproti Citymoll Dvosoben 53 kvadrati kompletno namesten Info na tel 075 233 293 od 18 00h do 20 00h cena po dogovor
Leaflet
Кон почеток