Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA DVOSOBEN OPREMEN TAFTALIDZE 1

170 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ 22 авг. 16:06 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
За живеалиштето
ЕВ.БРОЈ 4033

АГЕНЦИЈА БОЖИНОСКИ НЕДВИЖНОСТИ ИЗДАВА ОПРЕМЕН ДВОСОБЕН СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ 1 ВО БЛИЗИНА НА ГИМ.ГЕОРГИ ДИМИТРОВ.ГРАДСКО ПАРНО НА 3/4 КАТ БЕЗ ЛИФТ.МОЖЕ И 2-3 СТУДЕНТИ.

ЦЕНА 170 ЕВРА

КОНТАКТ 076/355-223
БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
Млада Агенција со големо искуство и брокери кои го следат Вашиот чекор
Посетете ја нашата продавница
Атинска 3А Прикажи на мапата
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
Leaflet
БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
SE IZNAJMUVA LUKSUZEN NAMESTEN STAN VERINA -
PREKRASEN STAN KISELA VODA 1 000 EUR
Se izdava 2 soben stan kaj Univerzalna Sala 350 EUR
Se izdava 2 soben stan vo Debar Maalo 350 EUR
Кон почеток