Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Se izdava ednosoben stan vo Taftalidze 1

250 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Јелена Јовановиќ Вчера 06:50 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Се издава еднособен комплетно наместен стан во Тафталиџе 1, на улица Букурешка со сопствен приватен паркинг, централно парно греење, клима и лифт. Станот е слободен за вселување. Цена 250 евра месечно за подолг временски период.
Јелена Јовановиќ
 
077863268
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации