Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava stan od 65m2 vo Kozle

290 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Tatjana Manailova 25 јан. 13:03 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Stanot se naogja vo naselba Kozle karshi Olimpiko. Zgradata e so lift i centralno parno greenje. Stanot e na 4 kat i e namesten. Se sostoi od dve spalni sobi, dnevna so trpezarija, kujna, kupatilo i dve terasi.
Tatjana Manailova
070 367 397
Leaflet
Кон почеток