Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava stan vo Karposh 2

Се изнајмува од: Taulant Денес 14:27 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Se izdava stan vo karposh2
Blizu mashinski fakulltet
Za poveke javetese
Taulant
077510887
Leaflet
Кон почеток