Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVAAT ODLICNI STANOVI VO VLAE

250 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: ДОМ ДИЗАЈН 21 мај 09:37 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН

ДОМ ДИЗАЈН

2979 Огласи во продавницата

Stanovi vo Hrom 45m so zasebna spalna 850 ЕУР
SE IZDAVA DVOSOBEN STAN VO CENTAR 220 ЕУР
STAN VO CAIR 65 300 ЕУР
SE IZDAVA STAN VO BLIZINA NA GRADSKI PARK 500 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Се издаваат станови со различни квадратури од 46м2,51м2,59м2,86м2,91м2, зградата е на 2-ката на мирна и убава локација.Становите се нови и одлично опремени.Цената за 46м2,51м2 и 59м2 е 250евра месечно,за 86м2 и 91м2 цената е 550 евра месечно.Има можност и да се издаде цела зграда (сите станови) за 1500евра месечно.
Ев.број 31284
Контакт тел: 078/339-365 Тоше
ДОМ ДИЗАЈН
ЗАШТЕДЕТЕ ГО СВОЕТО ВРЕМЕ, ОСЛОБОДЕТЕ СЕ ОД НЕПОТРЕБНИОТ СТРЕС И СЕКАКО-НЕ РИЗИКУВАЈТЕ ЗА ВАШИОТ НОВ ДОМ, ЗА ТОА НИЕ СМЕ СЕКОГАШ ТУКА
Посетете ја нашата продавница
ул.Митрополит Теодисиј Гологанов бр.32/К2 Прикажи на мапата
023111 544, 078 339 362
https://www.dom-design.com.mk
ДОМ ДИЗАЈН
023111 544, 078 339 362
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН

ДОМ ДИЗАЈН

2979 Огласи во продавницата
Luksuzen stan na Vodno 1 ЕУР
Garsonjera nova kaj Sampionce 0 МКД
Stan vo Vlae 43m2 so 1 spalna soba 40 850 ЕУР
Trosoben stan novogradba 52m2 vo Aerodrom 250 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации