Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se iznajmuva stan vo Karpos do City Mall

280 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Наташа 14 јан. 17:41 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Се изнајмува стан во Карпош 3 веднаш до Skopje City Mall, реновиран, со парно греење, во близина на Вардар, не далеку од систина, филип втори, болница 8ми септември, училиште Јахја Кемал
Наташа
070246362
Leaflet
Кон почеток