Објавени: јан. 22 2022 08:00

Se iznajmuva uredno namesten stan Leptokarija Karpos 3

ЕУР

/ месечно
Објавени: јан. 22 08:00
Прегледи: 2003
Се изнајмува двособен уредно наместен стан во Лептокарија (близу Skopje City Mall).

✔️ Спална соба, дневна, кујна, купатило, помошна соба,
✔️ Тераса
✔️ Парно Греење
✔️ Лифт (5-ти кат)
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации