Оглас од претпријатие Објавени: септ. 18 2019 03:24

SIFRA1001 Se izdava kompleten stan vo MIDA

ЕУР

/ месечно
Објавени: септ. 18 03:24
Прегледи: 50
Се изнајмува комплетно уреден нов стан во комплекс Мида.Станот е со една спална соба,кат 5,лифт,паркинг подземен под зграда,тераса.
Се изнајмува на период од минимум 1 година.
Опис на линк
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации