Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava stan vo Taftallidze Mlecen Restoran

250 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Vera 23 дек. 21:06 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Se izdava stan vo Karpos, Taftalidze na Mlecen, 85m2, na vtori sprat. Ima dnevna, dve spalni, kujna, balkon i lodzje, kupatilo i posebno WC. Prazen stan. Vo blizina ima Vero, Tineks, Reptil, osnovno i sredno uciliste. Cena 250eur mesecno. Telefon: 070966449, Vera
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации