Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

IZDAVAM STAN VO KISELA VODA (CESMA)

Се изнајмува од: Martin 12 септ. 09:21 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Број на соби
Површина
Izdavam kompletno namesten stan.
Stanot e na prvi kat ima dve spalni sobi golema dnevne so trpezarija i posebna kujna.
Кон почеток