Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Iznajmuvam stan vo Kisela Voda

200 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Andrej 29 ноем. 15:03 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Se iznajmuva stan vo Kisela Voda za studenti/ki, za povekje informacii na 070-507-178
Leaflet
Кон почеток