Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava kompletno namesten stan vo K Voda

200 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: toni Денес 03:30 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
На ул. Иван Козаров во Кисела Вода спроти хотел Пелагонија во близина на средното економско училиште се издава комплетно наместен стан 45 метри квадратни, со нов мебел и бела техника, интернет и клима. вселив од први Октомври , цена по договор.
Leaflet
Кон почеток