Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava nov prazen stan

170 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Kate 08 авг. 13:34 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Se sostoi od kujna so dnevna i trpezarija, izleguva na terasa + spalna. Vo nova zgrada.
Leaflet
Кон почеток