Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava stan vo K.Voda kaj Stara Rampa

150 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Темелко 08 авг. 11:22 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Двособен стан кај Стара Рампа. Реновиран наместен со интернет и ТВ. две соби + кујна и купатило. Погоден за 2-3 студенти.
Темелко
078 20 66 70
Leaflet
Кон почеток