Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Ubav stan od 74m2 kaj Ekonomsko

200 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: ДОМ ДИЗАЈН 20 мар. 12:52 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН

ДОМ ДИЗАЈН

2977 Огласи во продавницата

SE IZDAVA LUKSUZEN STAN VO KAPISTEC 0 ЕУР
EKSTRA KUKA VO DRACEVO 0 МКД
SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO TAFTALIDZE 1 200 ЕУР
Kancelariski prostor vo strog Centar 250 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Многу убав стан во на втори кат, празен, со две спални соби, дневна со кујна, бања и гостински тоалет. Многу добар распоред на соби, јужна ориентација.

Шифра 22682
Контакт - Никола 078/339-317
ДОМ ДИЗАЈН
ЗАШТЕДЕТЕ ГО СВОЕТО ВРЕМЕ, ОСЛОБОДЕТЕ СЕ ОД НЕПОТРЕБНИОТ СТРЕС И СЕКАКО-НЕ РИЗИКУВАЈТЕ ЗА ВАШИОТ НОВ ДОМ, ЗА ТОА НИЕ СМЕ СЕКОГАШ ТУКА
Посетете ја нашата продавница
ул.Митрополит Теодисиј Гологанов бр.32/К2 Прикажи на мапата
023111 544, 078 339 362
https://www.dom-design.com.mk
ДОМ ДИЗАЈН
023111 544 , 078 339 317
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН

ДОМ ДИЗАЈН

2977 Огласи во продавницата
Nov prazen stan kaj cveten pazar 200 ЕУР
SE IZDAVA POLUNAMESTEN STAN VO ZELEZARA 160 ЕУР
Novogradba vo Rasadnik 50 000 ЕУР
Ubav stan od 64m2 na Vojdanska 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации