Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Dvosoben stan zad Univerzalna

250 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Агенција за недвижности „ХЕЛИОС ХАУС“ 09 авг. 12:51 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Агенција за недвижности „ХЕЛИОС ХАУС“
022464842, 071246202
Leaflet
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Se izdava dvosoben stan vo Centar nova zgrada zad univerzalna namesten 2kat so parno lift.
Агенција за недвижности „ХЕЛИОС ХАУС“
Доколку сакате да продадете, купите, го замените вашиот поголем стан за помал и обрато или сакате да издадете - изнајмите, јавете се кај нас ние ќе го сториме тоа за Вас.
Посетете ја нашата продавница
Bul. Kuzman J.Pitu br.26, lam.1; lok.3 Прикажи на мапата
022464842, 071246202
Агенција за недвижности „ХЕЛИОС ХАУС“
022464842, 071246202
Leaflet
Кон почеток