Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Izdavam Skopje Centar Gradezen Elektro Medicinski

279 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Marjan 02 септ. 14:04 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Izdava Stan ( Издава стан Скопје ) vo Skopje Centar blizu do Gradezen Elektro i Medicinski fakultet i Evropski univerzitet ubavo nasmesten so 2 spalni i so po 2 kreveta (vkupno 4) bez gazdi za smo 279 namaleno od 350 za 4 studentki na 071 330 802 ili 072 222 902 ( ne koristam mail)
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации