Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

PRAZEN 3-SOBEN VO K-4

150 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: АСКА НЕДВИЖНОСТИ-ASKA NEDVIZNOSTI 09 фев. 14:31 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
АСКА НЕДВИЖНОСТИ-ASKA NEDVIZNOSTI
4 SOBEN STAN VO PORTA VLAE 800 ЕУР
NAMESTEN DVOSOBEN STAN 51m2 VO KARPOS 1 -
PRAZEN 2-SOBEN STAN KAJ STUD. DOM G. DELCEV 200 ЕУР
3 SOBEN STAN VO NOVA ZGRADA 950 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Ш. 24161 АГЕНЦИЈА ИЗДАВА 3-СОБЕН ПРАЗЕН СТАН ВО К-4 НА 9/ КАТ ВО ЗГРАДА СО 3 ЛИФТА, КАЈ МОСТОТ ОБЕДИНЕТИ НАЦИИ. ИСКЛУЧЕНО ПАРНО. ВСЕЛИВ ВЕДНАШ. ЦЕНА 150 Е.


КОНТ. ТЕЛ, 078/200-980
АСКА НЕДВИЖНОСТИ-ASKA NEDVIZNOSTI
Посредуваме при продажба и изнајмување на куќи , станови, деловен простор....
Посетете ја нашата продавница
Аминта Трети 58/2 Прикажи на мапата
078 200 980 , 02-5205-248
АСКА НЕДВИЖНОСТИ-ASKA NEDVIZNOSTI
078 200 980 , 02-5205-248
Leaflet
АСКА НЕДВИЖНОСТИ-ASKA NEDVIZNOSTI
Se izdava ubavo namesten stan vo TC Leptokarija 230 ЕУР
STAN VO EPICENTAR NA SKOPJE 71 000 ЕУР
PRAZEN 2 SOBEN STAN KAJ CRKVATA -
STAN OD 63M2 KAJ SHAMPIONCE 800 ЕУР
Кон почеток