Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava garsonjera vo Taftalige 1

200 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ 08 авг. 17:01 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
За живеалиштето
Целосно опремена гарсоњера ,со парно греење, машина за перење алишта, клима уред, КТВ и оптички интернет (вклучени во киријата). Со поглед кон југ.
Ев.бр. 5625
Контакт: 076 355 221 Катерина
БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
Млада Агенција со големо искуство и брокери кои го следат Вашиот чекор
Посетете ја нашата продавница
Атинска 3А Прикажи на мапата
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
Кон почеток