Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava namesten stan vo Centar

350 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: ДОМ ДИЗАЈН 22 септ. 18:09 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН

ДОМ ДИЗАЈН

2988 Огласи во продавницата

PLAC NA ODLICNA LOKACIJA VO PINTIJA 0 MKD
Se izdavaat 2 spoeni kancelarii vo Debar Maalo 200 EUR
EKSKLUZIVNO  CENTAR 41m2  Univerzalna 54 600 EUR
SE IZDAVA EKSTRA STAN VO K VODA 200 EUR
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Се издава комплет наместен стан во Центар од 80м2, 3-собен со сопствено парно во близина на Универзална сала.
Ев. број 13771
Оливер 078/339-364
ДОМ ДИЗАЈН
ЗАШТЕДЕТЕ ГО СВОЕТО ВРЕМЕ, ОСЛОБОДЕТЕ СЕ ОД НЕПОТРЕБНИОТ СТРЕС И СЕКАКО-НЕ РИЗИКУВАЈТЕ ЗА ВАШИОТ НОВ ДОМ, ЗА ТОА НИЕ СМЕ СЕКОГАШ ТУКА
Посетете ја нашата продавница
ул.Митрополит Теодисиј Гологанов бр.32/К2 Прикажи на мапата
023111 544, 078 339 362
https://www.dom-design.com.mk
ДОМ ДИЗАЈН
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН

ДОМ ДИЗАЈН

2988 Огласи во продавницата
Prekrasen stan od 90m2 vo Aerodrom 95 000 EUR
Odlicen stan vo Centar Debar Maalo 87 300 EUR
SE IZDAVA DVOSOBEN NAMESTE STAN VO CENTAR 250 EUR
SE IZNAJMUVA GARSONJERA VO CENTAR 200 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации