Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan od 81m2 vo Bitola povolno

33 000 ЕУР

Се продава од: Ристо 27 ноем. 12:05 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Се продава трособен стан комплетно реновиран југозападна страна за само 33000 евра
Ристо
075988966
Leaflet
Кон почеток