Македонски | Shqip | English |

Stan 62m2 vo Aerodrom

Се продава од: Искра Канзурова 27 јан. 19:19 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

55 000 ЕУР

Број на соби: 2
Адреса: Анастас Митрев 24/2-4
Површина: 62 m2
Локација: Аеродром, Скопjе
Се продава стан од 62м2 на приземје во Аеродром, населба Мичурин, веднаш до О.У. Блаже Конески. Станот е во добра состојба со нови прозорци, има две спални соби, голема дневна соба, тераса и подрум. Цената е 55 илјади евра.

Контакт телефон 070 33 03 03
Нема посетени огласи
Кон почеток